28 Haziran 2012 Perşembe

MİNİK "UĞUR BÖCEĞİM"İM 2. DOĞUM GÜNÜ

Hazırlıklar tez başlaya!! 40 pare top atışı yapıla!!
Çünküüüü, Kızım, Meleğim, Canparçam, Nefesim, Yaşam Pınar'ım, Herşeyim; 2 yaşına giriyor...
Günlerdir, hatta haftalardır program yapıyorum, hazırlıklar yapıyorum.. Neyin hazırlığı bu haftalardır derseniz... Bu aralar tütü eteğe merak saldım ve kızım uğur böceğini çok sevdiği için, uğur böceği konseptli tütü etek yapmaya başladım. Tabii kendime de, kızımla uyumlu bir kıyafet seçmem lazımdı.. Kendime tütü etek yapmadım ama.. açtım sandığı ne var ne yok diye bir bakmaya, kırmızı bir kumaş buldum ve onu da kendime dikmeye karar verdim..
Cimcime kızımdan fırsat buldukça dikiş, nakış, süsleme işlerini yaptım.. Artık meleğim tokasından, çorabına kadar tam bir "Uğur Böceği" oldu..
Veee.. doğum günümüz geldi çattı... Evimiz süslendi.. Yine kendi yaptığım "uğur böceği" kapı süsünü de kapımıza taktık..
Mamalarımız da çok güzeldi..
Kızımın bisikletleri çifter çifter geldi. İnşallah hep kısmetli olur meleğim :))
Nefis pastamız, tam istediğimiz gibiydi...
Son olarak kızıma yazdığım yazıyı paylaşmak istiyorum...
Tarih : 23.06.2010
Saat : 02:25
Allah bana bir "melek" gönderdi... O andan itibaren hayatım tamamen değişti.. Seni görüp, kucağıma aldığımda, kokunu içime çektiğimde ben de tüm günahlarımdan arındım sanki.. O minicik ellerin, minicik burnun, minicik ağzın.... Hayatımda gördüğüm en güzel, en mucizevi şeydin sen.. "ANNE" kelimesinin gerçek anlamını işte o an anladım. Sana iğne battığında benim canı...m yandı, sen ağladığında ben de ağladım.. Sen uyurken seni seyretmek, kokunu içime çekmek.. dünyada hiçbir şeye değişmem bu zevkleri.
Bana "canımmm annemm" diyip her sarıldığında, her öptüğünde, boynumu her koklamanda hala gözlerim doluyor.. Ben Allah'ın nasıl sevdiği bir kulmuşum ki, Allah seni bana vermiş bebeğim.. Sen hayatımda başıma gelen en güzel şeysin.. Canparçamsın, Nefesimsin, Dünyamsın, Hayatımın tek anlamısın, Yaşam "Pınarım"sın, Herşeyimsin... İyiki doğdun meleğim, iyiki benim kızımsın.. Allah, senin yolunu, şansını, bahtını hep açık etsin meleğim.. Seni çok seviyorum....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder